O nás

Vážení a milí zákazníci.
Jsme malá rodinná firma ze Zlína a nabízíme vám tradiční českou obuv značky Prestige z dílen Moleda, a.s.. V oblasti obuvi podnikáme již téměř 20 let a po celou dobu si dáváme záležet na tom, aby byli naši zákazníci spokojení.
O chod se stará především Martin, který je srdcem i rukama rodinného podniku. Díky jeho usilovné práci se objednané Prestižky dostanou k dopravci již druhý den od objednání. Na telefonu a e-mailu se můžete setkat s Andreou, která vám ráda poradí nebo pomůže vyřešit případné nejasnosti. Ondřej se stará o technologické zázemí firmy a Marcela zase o účetní záležitosti. A když náhodou nestačíme odesílat, na pomoc přispěchá Jirka.
Jsme velice hrdí, že jsme od roku 1995 ušli dlouhou cestu - od prodeje prvních párů bot ke stabilní a zavedené společnosti. Za tu dobu jsme se rozrostli a postupně nám dorůstají i pokračovatelé rodinné tradice.

 

Prestige jsou boty dobře známé svou pohodlností a dlouhou životností. Vyrábí se z kvalitních materiálů a mají atestaci jako pracovní obuv. Dětské Prestige získaly certifikaci Žirafa pro zdravotně nezávadnou dětskou obuv.
V našem e-shopu nakoupíte za výborné ceny všechny dostupné modely obuvi Prestige. Objednávky odesíláme do druhého dne po celé České republice a na Slovensko. Pokud by vám boty náhodou nepadly jako ulité, můžete je do 30 dní vrátit či vyměnit.
Obuv odebíráme přímo od výrobce, zlínské společnosti Moleda, a.s.

 

Jsme vám k službám
 Stravovi, boty-prestige.eu