Každý dobrý skutek...

Znáte to rčení, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán? Bohužel se to nevyhnulo ani nám.

V minulém měsíci nás oslovila společnost Shoptet, že by rádi publikovali krátký článek o naší firmě. Vzhledem k tomu, že se jedná o známou a zaběhnutou značku, navíc jsme s jejich produktem (e-shopem) spokojeni, souhlasili jsme. Připravili jsme několik fotek, napsali, proč využíváme právě tento e-shop a těšili se na výsledek.

Jenže chyba. Článek vyšel, ale vzhledem k tomu, že nám jej copywriter neposlal ke kontrole, obsahoval nepřesnou informaci - že jsme výrobcem obuvi PRESTIGE. Článek byl venku a my nic netušili. O to větší překvapení bylo, když se na nás obrátil rozhořčený výrobce, společnost MOLEDA, že šíříme nepravdivé informace. Naštěstí nás nenechali dlouho tápat a na příspěvek Shoptetu nás upozornili.

Okamžitě jsem reagovali a požádali o stažení nebo opravu této informace. Přeci jen, s Moledou spolupracujeme už řádku let, vztahy máme dobré a nikdy jsem se ani náznakem nesnažili vydávat za výrobce. Dokonce Andrea, která u nás zajišťuje telefonickou podporu, leckdy diktuje telefonní kontakt do Štípy, pokud zákazníci chtějí hovořit přímo s výrobcem.

Shoptet nám obratem vyhověl, po drobných technických zádrhelích příspěvek upravil, dokonce i napsal omluvný e-mail přímo výrobci. Celá záležitost ale vzbudila negativní emoce a nás to velice mrzí.

Proto bychom se touto cestou chtěli poděkovat především Shoptetu, že uznal svoji chybu a rychle zjednal nápravu. Velice si toho vážíme. Zároveň bychom se rádi omluvili výrobci, že musel řešit tuto nepříjemnou situaci a doufáme, že to nebude mít vliv na naše, doposud dobré, vztahy.

Jak je vidět, obchodování není jen o prodejích bot. A my máme poučení pro příště: trvat na výstupní kontrole.